fbpx
Menu Sluiten

HBV blijft samenwerken met Hennie Bruurmijn

Afgelopen week heeft de Heesche Badminton Vereniging een nieuwe overeenkomst gesloten met trainer Hennie Bruurmijn van Hebris.nl. Hennie is al jaren als jeugdtrainer en sponsor aan de club verbonden. De komende drie jaar zal Hennie één van de vaste gezichten blijven op de speelavonden van de vereniging.

‘Hennie heeft de afgelopen jaren als trainer een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van onze jeugdafdeling. Samen met onze vrijwilligers heeft Hennie kampioenen opgeleid, mooie activiteiten georganiseerd en heel veel kinderen enthousiast gemaakt voor onze badmintonsport. Daar gaan we de komende jaren graag samen mee door’, zegt bestuurslid Jesse Jansen over de contractverlenging. 

Naast gediplomeerd trainer is Hennie eigenaar van online sportwinkel Hebris.nl. Met zijn sportwinkel verzorgt Hennie al enige jaren de clubkleding en materialen voor de Heesche Badminton Vereniging.