fbpx
Menu Sluiten

Recordopbrengst Grote Clubactie

Met veel enthousiasme proberen we tijdens het badmintonseizoen zoveel mogelijk leuke dingen te doen met onze leden. Maar leuke uitstapjes, gave badmintonclinics of een heus jeugdkamp kosten best wel wat geld. Om nog vaker leuke dingen te kunnen gaan doen met onze leden hebben zij weer volop hun best gedaan om loten van de Grote Clubactie te verkopen.

Verkopen was dit jaar, vanwege het uitbreken van het Coronavirus, anders dan anders. Waar jeugdleden normaal deur-aan-deur aanbellen, gingen zij dit jaar vooral digitaal de boer op. Met waanzinnig succes! In dit bijzondere jaar verkocht de Heesche vereniging meer loten dan ooit te voren.

Dit jaar werden maar liefst 337 loten en 3 superloten verkocht, samen goed voor ruim 1150 euro voor onze clubkas. Een super resultaat!

De Heesche Badminton Vereniging wil alle lotenkopers hartelijk danken voor hun steun. Lotenkopers kunnen op de website van de Grote Clubactie kijken of zij met hun loten in de prijzen gevallen zijn.