fbpx
Menu Sluiten

Stem op HBV bij Rabobank Clubsupport!

Op maandag 5 oktober gaat de stemperiode voor Rabobank Clubsupport van start! Onze club doet weer mee en staat als ‘Heesche Badminton Vereniging’ (voluit geschreven) op het stemformulier.

De Rabobank heeft dit jaar duizenden Euro’s te verdelen. Wij hopen veel geld binnen te halen om ook dit seizoen weer fantastisch te kunnen maken! Elke stem helpt ons het seizoen op te fleuren met prachtige activiteiten, zoals een seniorendag en jeugdkamp. Daarnaast zouden we het geld graag inzetten om nieuwe trainingsmaterialen te kopen en twee jeugdbegeleiders te laten opleiden tot assistent trainers. Daarmee kunnen we onze club nog gezelliger en sportiever maken.

Ieder lid van de Rabobank mag 5 stemmen verdelen over de verschillende deelnemende verenigingen en stichtingen. Daarvan mag je twee keer op dezelfde vereniging stemmen. 

Vorig jaar was iedere stem bijna 5,00 waard en haalden we in totaal maar liefst €646,- op. Jouw twee stemmen zouden daarmee dus €10,- waard zijn voor onze club! De moeite van het stemmen waard. 

Stemmen kan dit jaar via de Rabobank-app op jouw mobiele telefoon of via de Internetbankieren pagina van de Rabobank. In de app of op de website klik je op ‘Zelf regelen’ en vervolgens op ‘Lidmaatschap’.

Natuurlijk hopen wij dit jaar weer een prachtig bedrag. Stemmen jullie weer op ons, en tippen jullie ons aan jullie vrienden en familie? Samen sparen we voor onze club. En kan het makkelijker dan dit? 

Hoe stem ik?

  •  Log in op de Rabobank Applicatie (Telefoon / Tablet) of de omgeving voor internetbankieren op de Rabobank website.
  • Kies in het menu voor de knop ‘zelf regelen’.
  • Kies in het menu voor de knop ‘lidmaatschap’.
  • Kies op de pagina voor de knop ‘Clubsupport’.
  • Klik op de knop ‘stemmen’.
  • Kies eerst ten minste 3 en maximaal 5 verenigingen onder wie je jouw 5 stemmen wil verdelen. HBV is te vinden als ‘Heesche Badminton Vereniging’ (voluit geschreven).
  • Nadat je de verenigingen hebt gekozen kan je jouw 5 stemmen gaan verdelen over de gekozen verenigingen. Op één vereniging kan je maximaal 2 stemmen uitbrengen.
  • Verstuur jouw stemmen.