fbpx
Menu Sluiten

Nieuwe trainingsreeks senioren

Bij onze seniorenafdeling wordt, anders dan bij de jeugd, niet wekelijks training gegeven. Wel is er voor nieuwe leden de mogelijkheid om mee te doen met een introductietraining. Tijdens de introductieweken worden nieuwe leden in razend tempo klaargestoomd voor een vliegende start op de badmintonbaan. 

Naast de introductietraining probeert onze vereniging een aantal weken per jaar een gediplomeerd trainer in huis te halen om de badmintontechnieken van onze seniorenleden bij te spijkeren. Meestal gebeurt dit in het voor- en najaar. Zo ook in 2020!

Op 19 december, 9 januari en 23 januari zal Hennie Bruurmijn training komen geven op de donderdagavond.

Hennie is al jaren als trainer betrokken bij onze jeugdafdeling en in die hoedanigheid mede betrokken bij de vele (regionale) kampioenen die wij de laatste jaren hebben mogen huldigen. Hennie kent onze club goed en houdt graag rekening met jouw trainingswensen.

Aanmelden voor de training kan bij Yolanda (tc@hbv-heesch.nl) en kost €10,-.