fbpx
Menu Sluiten

Vrienden van HBV kopen superlot

De Grote Clubactie is nog in volle gang. Online en offline kunnen nog steeds loten gekocht worden bij leden van onze vereniging. Speciaal onderdeel van de Grote Clubactie zijn sinds enige jaren ook de ‘superloten’. Een superlot is een speciaal lot met de winkans van 50 normale loten dat verkocht kan worden aan vrienden en sponsoren van de vereniging.

Afgelopen week zijn twee superloten verkocht aan senioren leden en sponsoren Frans Hoeks (Tomans Schilderwerken) en Louis Verstegen (Houthandel Verstegen). Frans en Louis zijn al enige jaren vrienden van onze vereniging en doen in die hoedanigheid regelmatig mee aan sponsoracties.

Van elk verkocht superlot gaat 80% van de opbrengst naar de club. Met het opgehaalde geld kan onze vereniging het komende jaar meer activiteiten organiseren, nieuwe trainingsmaterialen aanschaffen en vrijwilligers opleiden tot assistent-trainers. 

Veel dank, Frans en Louis!