fbpx
Menu Sluiten

Mooie uitslag clubkascampagne

Gisteravond is de uitslag van de Rabobank Clubkas Campagne bekend gemaakt. Dit jaar was er een bedrag van ^300.000,- beschikbaar gesteld voor de Rabobank Clubkas Campagne. Leden van Rabobank Oss Bernheze konden vanaf 11 september twee weken lang hun stem uitbrengen op de vereniging(en) of stichting(en) die zij een warm hart toedragen, waaronder onze vereniging! Maar liefst 15.144 leden brachten hun stem uit. Elke stem was goed voor maar liefst ^4,-!

88 van de stemmen waren voor onze vereniging. Daarmee hebben wij ^352,- binnen gehaald. Een prachtig resultaat waar we ontzettend blij mee zijn!

Alle stemmers: bedankt!


> Wil jij volgend jaar ook mee kunnen stemmen voor onze club, en heb je een rekening bij de Rabobank? Word dan alvast gratis lid van de bank en stem volgend jaar mee!